Splatmaster

Sprawdź wolne terminy

Pole gry

W swojej ofercie posiadamy dwa pola do gry w splatmaster.

 

LeciKulka 1 Splatmaster Park to pole paintballowe znajdujące się w spokojnej okolicy Bieżanowa. Dębowo-brzozowy las w strefie rekreacyjnej oraz altanka z widokiem na potyczki paintballowe to nie jedyne atuty tego miejsca. Pole do gry to drewniane miasteczko w opuszczonym sadzie na delikatnie pochylonym terenie z przystrzyżoną naturalną trawą i owocowymi drzewami. Pole w strefie rekreacyjnej posiada altankę oraz miejsce na ognisko. Idealnie miejsce na zorganizowania urodzin dla dzieci i dorosłych.

Facebook 4,9
4.9/5
Google 4,7
4.7/5

LeciKulka 2 posiada teren o wymiarach 45x45m z licznymi przeszkodami zbudowanymi głównie z drewna w ciekawym klimacie. Ponieważ mamy tam kopie wraku statku SS America. Nasz American Star otoczony jest wieloma mniejszymi oderwanymi częściami statku które służą jako przeszkody. Dodatkowymi ciekawymi elementami są zasłony w postaci tratwy z małym żaglem. Ogromną zaletą jest widoczek na piękne jeziorko za siatką w tle oraz pobliski las. Podłoże tego parku to plaża piaszczysto-trawiasta która jest delikatnie pofalowana.

SPRZĘT

JT Splatmaster oraz Valken GOTCHA to systemy, którę umożliwią rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 7-8 roku życia). Markery te to zupełnie nowa konstrukcja na rynku paintballowym, charakteryzująca się niższą wagą samego markera przystosowaną do możliwości dziecka, mniejszym kalibrem kulki (0.50 cala zamiast 0.68 cala) oraz niższą energią strzału. Dzięki czemu po trafieniu kulką nie odczuwa się  bólu.

YIAC0900

AKADEMIA LECIKULKI

Jako prekursorzy Paintballa dla dzieci chcieliśmy stworzyć warunki, w których możliwe będzie regularne uczestnictwo w rozgrywkach Splatmaster. Oto odpowiedź na pytania wielu rodziców – Tworzymy pierwszą w Polsce Akademię Paintballową dla dzieci. Rozpoczynamy zapisy na sezon lato 2019!

Cennik

40 zł/os

Poniedziałek - Czwartek

  • Zestaw startowy + 200 kulek
  • Doładowanie 100 kuletk - 15 zł
  • Strzelnica 100 kulek - 15 zł

50 zł/os

piątek - niedziela

  • Zestaw startowy + 200 kulek
  • Doładowanie 100 kuletk - 15 zł
  • Strzelnica 100 kulek - 15 zł

Pakiet Leci Kulka

  • Zestaw startowy + 500 kulek
  • Specjalne scenariusze
  • Zniżka na altankę grillową
  • Woda mineralna gratis

Poniedziałek - Czwartek

85 zł/os

piątek - niedziela

95 zł/os

Jeśli jesteś sam lub w małej grupie, która nie wystarczy aby stworzyć rywalizację między sobą, dołącz do otwartych gier dla każdego. Są one organizowane systematycznie przez Leci Kulkę, ale można również samodzielnie stworzyć takie wydarzenie. Pozwoli to zarezerwować termin i zebrać odpowiednia ilosc uczestników. Polecamy tę formę nawiązywania kontaktów ponieważ istnieje bardzo duża ilość graczy nie mających własnych drużyn, poszukujących możliwości rozwijania własnych umiejętności czy szukających jedynie aktywnej rekreacji.

 

Stwórz lub dołącz do wydarzenia:

Wydarzenia Paintball Kraków
https://www.facebook.com/Paintball.Krakow/events

Paintball Kraków – Wydarzenia / Ustawki / Szybkie Gierki / Gry Otwarte

Grupa otwarta:
https://www.facebook.com/groups/1621242557887290/

 

Close Menu