Wypożyczalnia sprzętu

Posiadamy zestaw 44 przeszkód  dmuchanych amerykańskiej firmy Sup’AirBall

Wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu do gry w Paintball, Splatmaster i Archery Tag.

WYPOŻYCZALNIA PAINTBALL

TEL. 600 802 757

SPRZĘT

Oferta skierowana jest do firm i osób, które organizują eventy we własnym zakresie, w wybranym przez siebie miejscu. Stosujemy tylko sprzęt najlepszych firm po to aby zapewnić maksimum zabawy oraz bezpieczeństwa. Na miejscu przy wypożyczeniu sprzętu sporządzona zostanie umowa oraz faktura VAT.

Markery BT-4

To światowa czołówka pod względem zastosowania w grach rekreacyjnych. Zasięg markera wynosi około 35 metrów. Marker strzela, w momencie każdorazowego naciśnięcia spustu. Wyposażony jest w pojemnik na kulki o pojemności 200 sztuk.

Maska Vents Helix Thermal

Stosowana przez nas maska, to najlepszy ochronny sprzęt paintballowy, który zyskał uznanie podczas komercyjnych imprez integracyjnych. Maski, które są używane podczas naszych imprez , po każdej grze są czyszczone i dezynfekowane specjalnymi, środkami przeznaczenia medycznego.

Ubiór Ochronny

Ma za zadanie chronić zarówno wierzchnie ubrania uczestnika gry w paintball, jak również chronić przed drobnymi otarciami od szyi aż po kostki. Zapewniamy mundury wojskowe wszystkim naszym uczestnikom, począwszy od dzieci, skończywszy na wysokich i muskularnych mężczyznach.

Kulki

Jak na LeciKulkę przystało posiadamy zawsze świeże kulki paintballowe w najwyższej jakości z pierwszego gatunku, które dostosowujemy do warunków pogodowych i indywidualnych życzeń klientów. Nie używamy kulek drugiego gatunku oraz whitebox oraz kulek które pozostawiają trudne do usunięcia plamy.

Close Menu