PAINTBALL

Sprawdź wolne terminy

Pole gry

W swojej ofercie posiadamy dwa pola do gry w paintball.

LeciKulka 1 Woodsball Park to pole paintballowe znajdujące się w spokojnej okolicy Bieżanowa. Dębowo-brzozowy las w strefie rekreacyjnej oraz altanka z widokiem na potyczki paintballowe to nie jedyne atuty tego miejsca. Pole do gry to drewniane miasteczko w opuszczonym sadzie na delikatnie pochylonym terenie z przystrzyżoną naturalną trawą i owocowymi drzewami. Dla bardziej zaawansowanych miłośników formy woodsball, udostępniamy część leśną z licznymi okopami, bunkrami i naturalnymi przeszkodami w cieniu drzew (zalecane w upalne terminy).

LeciKulka 2 posiada ogromny teren z licznymi naturalnymi przeszkodami do których dodano zabudowania głównie z drewna, opon i beczek. Dodatkowymi ciekawymi elementami są zasłony w postaci wysokiej trzciny. Ogromną zaletą jest piękne jeziorko za siatką w tle oraz pobliski las karczowany przez bobry które wydzielają co nowe ścieżki w trzcinowym labiryncie. Podłoże tego parku to plaża piaszczysto-trawiasta która jest delikatnie pofalowana.

Na LK2 posiadamy  teren o powierzchni ponad 1,5 ha na którym ukształtowanie oraz rozmieszczenie punktów startowych i kontrolnych umożliwia rozgrywkę scenariuszową nawet w 3 drużyny wieloosobowe w tym samym czasie. W zależności od ilości uczestników, obszar ten można również podzielić na 2 mniejsze pola dla 2 drużyn. Teren to cześć już wyeksploatowanej żwirowni, a głównymi przeszkodami są pasma wierzby krzaczastej, trzciny oraz podmokłe obszary wokół których ciągną się liczne ścieżki i uliczki idealnie nadające się do jazdy quadem. Na środku parku paintball znajduję się 11 metrowy maszt kontrolny do scenariuszy który zwraca uwagę wszystkich uczestników gry. Jest to idealne miejsce dla tych którzy chcą poczuć prawdziwy militarny klimat z dodatkiem Pustynnej Burzy. Teren potrafi się zmienić w zależności od warunków pogodowych dlatego wybierając się na grę lub jazdę w tym parku zadbaj o odpowiednie obuwie.

SPRZĘT

Stosujemy tylko sprzęt najlepszych firm po to aby zapewnić maksimum zabawy oraz bezpieczeństwa.

Markery BT-4

To światowa czołówka pod względem zastosowania w grach rekreacyjnych. Jego prosta konstrukcja oraz wytrzymały materiał z jakiego jest wykonany zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie przez wiele lat. Magazynek jest usytuowany z boku co daje możliwość celowania za pomocą muszki i szczerbinki lub celownika zamontowanego na górnej szynie. Może być używany zarówno z butlami CO2 jak i HP co daje możliwość gry nawet w zimie! Jest to marker na każde, nawet najcięższe warunki tzw. Kałasznikow wśród markerów paintballowych. Ten sprzęt nigdy Was nie zawiedzie! Zasięg markera wynosi około 35 metrów. Marker strzela, w momencie każdorazowego naciśnięcia spustu. Wyposażony jest w pojemnik na kulki o pojemności 200 sztuk. Prędkość wylotowa kulki z lufy wynosi około 290 fps to jest ok. 90 m/s. Robi wrażenie? Bez obaw, jest to przyjęta wartość stosowana na komercyjnych polach paintballowych, która umożliwia przeprowadzanie bezpiecznych rozgrywek.

Maska Vents Helix Thermal

Stosowana przez nas maska, to najlepszy ochronny sprzęt paintballowy, który zyskał uznanie podczas komercyjnych imprez integracyjnych. Ogromnym plusem są podwójne termiczne szybki, które zapobiegają parowaniu maski w czasie gry, co jak wiadomo zabija radość i potrafi zepsuć zabawę. Maska zapewnia szeroki kąt widzenia. Bardzo wygodna, od środka wyłożona pianką, która zabezpiecza przed bolesnymi odciskami. Maska jest dobrze wentylowana więc nie występuje problem z utrudnieniem oddychania podczas bardziej dynamicznej rozgrywki. Maski, które są używane podczas naszych imprez , po każdej grze są czyszczone i dezynfekowane specjalnymi , przyjaznymi dla skóry ,środkami przeznaczenia medycznego, a co za tym idzie, każdy gracz rozgrywek dostaje zawsze  świeżą maskę.

Ubiór Ochronny

Ma za zadanie chronić zarówno wierzchnie ubrania uczestnika gry w paintball, jak również chronić przed drobnymi otarciami od szyi aż po kostki. Zapewniamy mundury wojskowe wszystkim naszym uczestnikom, począwszy od dzieci, skończywszy na wysokich i muskularnych mężczyznach. Posiadamy ponad 200 kombinezonów do gry. Dbając o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie wyposażamy graczy również w rękawiczki ochronne. Jedynym atrybutem uczestnika o który musi zadbać we własnym zakresie jest odpowiednio wygodne obuwie.

Kulki

Jak na LeciKulkę przystało posiadamy zawsze świeże i w najwyższej jakości z pierwszego gatunku, które dostosowujemy do warunków pogodowych i indywidualnych życzeń klientów. Gramy na kulkach renomowanych marek takich jak: Procaps DXS, Empire RPS, HK Army, Tiberius oraz GI Sportz. Nie używamy kulek drugiego gatunku oraz whitebox oraz kulek które pozostawiają trudne do usunięcia plamy.

Cennik

50 zł/os

Poniedziałek - Czwartek

  • Zestaw startowy + 200 kulek
  • Doładowanie 100 kuletk - 15 zł
  • Strzelnica 100 kulek - 15 zł

60 zł/os

piątek - niedziela

  • Zestaw startowy + 200 kulek
  • Doładowanie 100 kuletk - 15 zł
  • Strzelnica 100 kulek - 15 zł

Pakiet Leci Kulka

  • Zestaw startowy + 500 kulek
  • Specjalne scenariusze
  • Zniżka na granaty dymne
  • Woda mineralna GRATIS

Poniedziałek - Czwartek

85 zł/os

piątek - niedziela

95 zł/os

Close Menu