Nasze lokalizacje

LK1 - Bieżanów Woodsball Park

Pole paintballowe znajdujące się w spokojnej okolicy Bieżanowa. Dębowo-brzozowy las w strefie rekreacyjnej oraz altanka z widokiem na potyczki paintballowe to nie jedyne atuty tego miejsca. LeciKulka Bieżanów oddaje do dyspozycji 2 hektary specjalnie przygotowanego pola do gry w Paintball, ASG, Splatmaster. Pole do gry to drewniane miasteczko w opuszczonym sadzie na delikatnie pochylonym terenie z przystrzyżoną naturalną trawą i owocowymi drzewami. Dla bardziej zaawansowanych miłośników formy woodsball, udostępniamy część leśną z licznymi okopami, bunkrami i naturalnymi przeszkodami w cieniu drzew (zalecane w upalne terminy). Na terenie dostępna jest również strzelnica na której można podszkolić swoją celność z broni paintballowej, ASG oraz łuku. Jest również dostępny tor dla entuzjastów rzucania siekierami, nożami czy gwiazdą 🙂

LK2 - Speedball Przystań Brzegi

LeciKulka 2 znajduje się na terenach Krakowskiego Zakładu Eksploatacji Kruszywa w niedalekiej odległości od nowo powstałego kąpieliska Przystań Brzegi. Na którym obszerna, piaszczysta plaża między dwoma zbiornikami wodnymi z wyselekcjonowanym, wysokogatunkowym piaskiem, zakończona przyjemnie zacienionym koronami drzew terenem zauroczy każdego. LeciKulka 2 na brzegach oddaje do dyspozycji 2 hektary terenu podzielone atrakcjami na kilka mniejszych parków.

Progres budowy LK2
Speedball Archery Park 100%
Strefa Rekreacyjna 100%
Paintball Splatmaster Park 74%
Paintball Quad Park 54%
Paintball BIG123 Park 37%

Zróżnicowane tereny dopasowane do rodzaju rozrywki

Speedball/Archery Tag Park

Można sprawdzić swoich sił w sportowej odmianie paintballa oraz w wojnie łuczników. Gra odbywa się na ograniczonym wielkością polu (35x40) z użyciem sztucznych przeszkód (balonów) na podłożu z sztucznej trawy.

Splatmaster/ASG/Paintball Park

Teren o wymiarach 45x45m z licznymi przeszkodami zbudowanymi z drewna i beczek w ciekawym jeziornym klimacie z dodatkami małych łodzi i kutrów

Paintball/ASG/Quad Park

ponad 1 hektar na którym ukształtowanie oraz rozmieszczenie punktów startowych i kontrolnych umożliwia rozgrywkę scenariuszową nawet w 3 drużyny wieloosobowe w tym samym czasie.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj pole już dziś!

Close Menu