Speedball

Sprawdź wolne terminy

Pole gry

Tu można sprawdzić swoich sił w sportowej odmianie paintballa oraz w wojnie łuczników. Gra odbywa się na ograniczonym wielkością polu (35×40) z użyciem sztucznych przeszkód (balonów) na podłożu z sztucznej trawy.  Teren gdzie rozgrywa się gra jest osiatkowany specjalną certyfikowaną siatką zatrzymującą kulki i strzały w obrębie pola. Widzowie zabawy mogą być zatem w otoczeniu zabawy bez maski. W strefie bezpieczeństwa znajduje się zadaszona wiata która jest miejscem odpraw uczestników. Wzdłuż parku dostępna jest strzelnica na której można podszkolić swoją celność z broni paintballowej, ASG oraz łuku jak również sprawdzić sprzęt i prędkość wylotową kulek w strefie chrono.

SPRZĘT

Stosujemy tylko sprzęt najlepszych firm po to aby zapewnić maksimum zabawy oraz bezpieczeństwa.

Markery BT-4

To światowa czołówka pod względem zastosowania w grach rekreacyjnych. Zasięg markera wynosi około 35 metrów. Marker strzela, w momencie każdorazowego naciśnięcia spustu. Wyposażony jest w pojemnik na kulki o pojemności 200 sztuk.

Maska Vents Helix Thermal

Stosowana przez nas maska, to najlepszy ochronny sprzęt paintballowy, który zyskał uznanie podczas komercyjnych imprez integracyjnych. Maski, które są używane podczas naszych imprez , po każdej grze są czyszczone i dezynfekowane specjalnymi, środkami przeznaczenia medycznego.

Ubiór Ochronny

Ma za zadanie chronić zarówno wierzchnie ubrania uczestnika gry w paintball, jak również chronić przed drobnymi otarciami od szyi aż po kostki. Zapewniamy mundury wojskowe wszystkim naszym uczestnikom, począwszy od dzieci, skończywszy na wysokich i muskularnych mężczyznach.

Kulki

Jak na LeciKulkę przystało posiadamy zawsze świeże kulki paintballowe w najwyższej jakości z pierwszego gatunku, które dostosowujemy do warunków pogodowych i indywidualnych życzeń klientów. Nie używamy kulek drugiego gatunku oraz whitebox oraz kulek które pozostawiają trudne do usunięcia plamy.

Close Menu