Telefon: 600 802 757 E-mail: info@lecikulka.pl

Scenariusze

Sprawdź, jakie propozycje rozgrywek możemy Ci zaproponować!
Masz własny pomysł na grę? Przyjedź do nas i go zrealizuj!

Deathmatch


Gra indywidualna. Tutaj każdy jest Twoim przeciwnikiem. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich pozostałych graczy. Istnieje też drużynowa wersja tej rozgrywki, w której trzeba ustrzelić wszystkich graczy przeciwnej drużyny. W tym trybie gry, gdy gracz zostaje trafiony, schodzi z pola.

Capture the Flag


Gra drużynowa. Na przeciwnym krańcach pola znajdują się bazy drużyn – w każdej z nich znajduje się flaga. Celem gry jest wykradzenie flagi przeciwnej drużyny i zaniesienie jej do swojej bazy, a następnie przetrwanie kilku minut w czasie, gdy ma się obie flagi w posiadaniu. W pewnej odległości od bazy znajduje się respawn (oddzielny dla każdej drużyny). Jest to miejsce, do którego gracz musi się udać, gdy zostanie zestrzelony. Po dotarciu doń, musi odczekać ustaloną liczbę sekund, a następnie może wrócić do gry.

Zombie


Gra zaczyna się jak klasyczny deathmatch – każdy na każdego. Gdy dowolny gracz zostanie trafiony, klęka na jedno kolano, czeka piętnaście sekund, po czym podnosi do góry rękę. Wtedy inny gracz może go klepnąć, powiedzieć mu imię swojego kapitana (lub swoje, jeśli jest sam w drużynie) i od tej pory gracz, który został klepnięty, gra w danej drużynie. Rozgrywka według tego scenariusza to totalny misz-masz, ponieważ nie ma żadnej gwarancji, że gracz, który jeszcze niedawno był z nami w drużynie, ciągle w niej jest – wystarczy, że na pół minuty straciliśmy go z oczu i już mógł przejść pod władanie przeciwnika. Z tego też powodu w tym układzie najlepiej poruszać się względnie zwartą grupą. Celem gry jest zebranie jak największej drużyny i wyeliminowanie przeciwnika.

VIP


Gra drużynowa. Spośród drużyny zostaje wybrany jeden kapitan, którego reszta ma za zadanie ochraniać. Celem gry jest ustrzelenie kapitana przeciwnej drużyny.