Telefon: 600 802 757 E-mail: info@lecikulka.pl

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez i eventów dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Opis

Leci Kulka to największe pole paintballowe w Małopolsce. Oddajemy tu do Waszej dyspozycji 3 hektary specjalnie przygotowanego pola do gry w paintball oraz 1 hektar z rekreacyjno-sportowymi atrakcjami, takimi jak: altanka grillowa, strzelnica, strzelanie z łuku, siatkówka, tenis stołowy, minigolf i wiele innych. Nasz teren znajduje się w odległości niespełna 10 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Na miejscu darmowy parking. Jesteśmy w stanie zapewnić pełen ekwipunek dla 60 osób.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom dobrej, ale też bezpiecznej zabawy. Wyróżnia nas wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna obsługa, ciekawie zaaranżowany teren, a także dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki 4-hektarowemu polu jesteśmy w stanie zorganizować imprezy, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

Historia

Zanim powstała Leci Kulka działaliśmy pod szyldem Impressive Paintball Squad, który powstał w maju 2007 roku. Ekipa założona przez młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja do sportów ekstremalnych. Malowaliśmy znane krakowskie powojenne miejscówki, zbierając doświadczenie oraz drobnę funduszę na rozwijanie działalności.

Głównym naszym celem było znależienie miejsca w Krakowie, gdzie będziemy mogli bezpiecznie i komfortowo zagrać w paintball, a nie było to łatwę. Kilka miejsc udało się znaleść, ale nie były to stałe miejsca, bo albo nas nie akceptowano w otoczeniu, albo poprostu finasowo nas to przerastało.

W takiej tułaczce mineło kilka lat do czasu, kiedy udało nam się zdobyć finanse i przejąć pole paintballowe konkurecyjnej firmy War Zone. Tak więc od początku 2013 roku nastąpiły wielkie zmiany - powstała LeciKulka.pl. Doczekaliśmy się idealnego terenu pod tego typu działalność, który na bieżąco modernizujemy i rozwijamy po dzisiejszy dzień.

Nasza ekipa

Mateusz Młynarczyk

- Manager LeciKulka.pl -


Krzysztof Potaczek

- Manager LeciKulka.pl -


LeciKulka

- Maskotka pola paintballowego -